İZMİR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI ERKEN REZERVASYON 2012 KAMPANYASI Aralık 2011


kampanya

Kültür ve Turizm Bakanlığımız, geçen yıllarda olduğu gibi geniş kitlelere ulaşmak amacıyla TÜRSAB, TÜROFED, TUROB işbirliğiyle düzenlediği “ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI” Tatil Herkesin Hakkı’ ve ‘Yerinizi Şimdiden Ayırın’ sloganları ile 22 Aralık 2011 de başladı.

Erken öten Sinop'un Gerze horozunun amblem olarak kullanıldığı erken rezervasyon kampanyası tatil olanaklarında daha fazla fiyat ve ödeme avantajı sağlayabilmek amacıyla, geçen yıla göre daha erken başladı.

Bu yıl Mayıs ayı sonuna kadar sürecek ve 25 ayrı ilde (İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Konya, Kayseri, Muş, Mersin, Sakarya, Samsun, Ordu, Trabzon, Şanlıurfa, Denizli, Van, Amasya, Elazığ, Hatay, Kars, Mardin) duyurusu yapılacak olan kampanya sayesinde vatandaşlarımız tatillerinde ödeme kolaylıkları ve erken rezervasyon ile indirim avantajları elde edecek, iç turizme hareketlilik getirilmesi sağlanacaktır.

Sayın Bakanımızın 22 Aralık 2011 tarihinde İstanbul’da düzenlediği basın toplantısı ile kampanya başlatılmış olup Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli seyahat acentalarından detaylı bilgiler edinilerek rezervasyon yapılabilecektir.