İZMİR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE TURİZM TANITIM VE GELİŞTİRME AJANSI İL DESTİNASYON ÇALIŞMASI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

17 Şubat 2021 Çarşamba günü Saat 10:30' da İzmir Ticaret Odası (İZTO) Meclis Salonunda TGA, yerel yönetimler, üniversiteler ile turizm sektörünün başat paydaşlarının katıldığı toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı adına Genel Müdür Yardımcısı ERTAN TÜRKMEN, Genel Müdür Yardımcısı Elif Balcı FÜSUNOĞLU, Turizm Ürün Geliştirme Direktörü Ceylan ŞENSOY, Bisiklet Turizmi Uzmanı Enes KANBUR ve Bölge Tanıtım Sorumlusu Elif KÖSEOĞLU katıldı.

Açılış konuşmaları İl Kültür ve Turizm Müdürü Murat KARAÇANTA tarafından yapıldı, İzmir Vakfı Genel Müdürü Güven EKEN tarafından İzmir Turizm Tanıtım Stratejisi ve Eylem Planı hakkında kısa bir bilgi verildikten sonra ajans yetkilileri tarafından sunum yapıldı.


Sektör temsilcileri ile karşılıklı görüşmeler yapılarak, toplantı ilimizin mevcut turizm olanaklarının dünya çapında tanıtılması ve pazarlanmasına ilişkin faaliyet yürütecek olan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı "goturkey.com" sitesi hakkında bilgilendirme ile devam etti.

IMG_0754.JPG
IMG_0755.JPG
IMG_0756.JPG
IMG_0776.JPG
IMG_0777.JPG
IMG_0784.JPG
IMG_0786.JPG
IMG_0791.JPG