İZMİR İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ

Alternatif Turizm ​Kamp Karavan Motosiklet ve Bisiklet Fuarı Antalya 13 –16 Haziran 2019

ALLTUREX’19

ALTERNATİF TURİZM KAMP KARAVAN MOTOSİKLET ve BİSİKLET FUARI

ANTALYA – EXPO 2016 İÇ MEKAN FUAR ALANI

13 – 16 HAZİRAN 2019

_________________________________________________________________________________________________________________________

Zümrüt Fuarcılık ile Ulusal Kamp ve Karavan Federasyonu/Türkiye Motosiklet Federasyonu işbirliğinde düzenlenen fuar, yaklaşık olarak 50 bini yabancı turist olmak üzere 100 bin ziyaretçi  hedeflemekte olup, doğayı koruma amaçlı, alternatif turizmi geliştirmeyi hedeflemektedir.

Yerli ve yabancı Doğa severler, alternatif turizm tutkunlarını sektöre hizmet veren tüm firmalar ve işletmecileri Antalya’da bir araya getireceğiz.

Kamp Karavan tatili, Motosiklet ve Bisiklet ürünlerinde ihtiyaç duyacağınız en iyi ve en teknolojik ekipman ve malzemelerin ulaşılabileceği fuar, doğa ve macera tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatacaktır.

Fuar süresi boyunca dünyaca ünlü Rus, Alman, İngiliz DJ’ler eşliğinde konserler düzenlenecek ayrıca balonla Antalya turu, Yamaç paraşütü, Dans gösterimi, Motosiklet ve bisiklet  şovu, çeşitli söyleşi ve konferanslar gibi etkinlikler yapılacaktır.

Katılımınızla onur duyacağımız fuarımıza sizleri de davet eder, başarılı çalışmalar dileriz.

Fuar tanıtım broşürü ve yerleşim planı ekli dosyada bilginize sunulmuştur. Katılım şartları ve bilgi içim lütfen iletişim kurunuz.

ZÜMRÜT FUARCILIK TANITIM ORGANİZASYON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Tayfur LAFCI

Satış Pazarlama

+90(545) 688 6602 - 0 (312) 485 4116-17

pazarlama@zumrutfuarcilik.com.tr

www.zumrutfuarcilik.com.tr

Gölbaşı/Ankara/TÜRKİYE

ALLTUREX-08-02-2019.pdf

YERLEŞİM PLANI.xlsx